Umístění: Úvod > Press

Novinky

Kyocera představuje čtyři nové barevné multifunkce ECOSYS A4

Kyocera představuje čtyři nové barevné multifunkce ECOSYS A4

Publikováno: 20.05.2014

Barevný tisk se stal pro podniky v dnešním konkurenčním prostředí nepostradatelným - každá firma jej dnes používá jak pro externí, tak i pro interní komunikaci. V mnoha případech to však způsobuje zvýšení nákladů na tisk dokumentů, které si mnoho organizací nemůže dovolit. Řešením jsou úsporné multifunkce Kyocera ECOSYS s mimořádně nízkými náklady na vytištění jedné strany.

KYOCERA rozšiřuje řadu tiskáren ECOSYS

KYOCERA rozšiřuje řadu tiskáren ECOSYS

Publikováno: 21.03.2014

Personál hotelových recepcí, cestovních kanceláří, nemocnic, lékařských ordinací či lékáren často pracuje pod velkým časovým tlakem a musí tisknout potřebné doklady, zatímco zákazníci a pacienti čekají. Pomalé, hlučné a nespolehlivé tiskárny jsou pro ně noční můrou. Potřebují rychlý tisk na spolehlivém a tichém stroji. Kyocera jim přináší řešení ve formě nových, energeticky úsporných stolních A4 tiskáren ECOSYS, jejichž výhradním distributorem v České Republice je společnost JANUS.

Kyocera uvádí dvě multifunkční zařízení TASKalfa

Kyocera uvádí dvě multifunkční zařízení TASKalfa

Publikováno: 23.01.2014

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, představuje dvě monochromatická multifunkční zařízení z řady TASKalfa. Nová TASKalfa 1800 a TASKalfa 2200 přináší vysoký výkon a nové funkcionality vyhledávané zákazníky z oblasti malých firem a pracovních skupin, které vyžadují spolehlivý oběh dokumentů.

S uvedením nových A4 zařízení ECOSYS přináší Kyocera i novou konvenci pojmenování

S uvedením nových A4 zařízení ECOSYS přináší Kyocera i novou konvenci pojmenování

Publikováno: 16.01.2014

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, uvádí na trh řadu pěti cenově dostupných multifunkčních zařízení formátu A4, která nahrazují stávající modely ve své třídě.  Nová zařízení s objemem tisku 30 – 35 A4 stran/minutu jsou ideální pro vysoce kvalitní velkoobjemový tisk a kopírování zejména v malých a středně velkých firmách. V České republice jsou nová multifunkční zařízení distribuována společností Janus.

Kyocera uvádí novou řadu A3 multifunkčních zařízení

Kyocera uvádí novou řadu A3 multifunkčních zařízení

Publikováno: 28.11.2013

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, uvádí na trh řadu sedmi A3 multifunkčních zařízení, které vynikají svým jednoduchým ovládáním a vysokou kvalitou tisku. Přehledný dotykový displej uživateli přímo napoví, jak spustit tisk, kopírování, skenování či faxování dokumentů. V České republice jsou nová multifunkční zařízení distribuována společností Janus.

Nová multifunkce s výjimečnou produktivitou

Nová multifunkce s výjimečnou produktivitou

Publikováno: 19.09.2013

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, představila nové A4 barevné multifunkční zařízení TASKalfa 265ci. Díky pokročilému workflow, vynikající spolehlivosti a nízkým nákladům na tisk 1 stránky je TASKalfa 265ci dokonalým partnerem pro malé a střední podniky, které vyžadují profesionální kvalitu černobílého i barevného tisku.